Przeprowadzka

5/02/2013

Witam serdecznie wszystkich czytelników mojego bloga. Uprzejmie informuję , że wszystkie nowe posty będą pojawiać się pod nowym adresem  www.konradhudas.pl/blog  . Stary blog odchodzi do lamusa ;)

Bez nazwy-1

 

Dzisiaj fotoreportaż ze ślubu prawosławnego Marzeny i Jerzego. Ślub odbył się w Cerkwi Metropolitalnej Św. Marii Magdaleny w Warszawie.  Fotografowanie ślubów prawosławnych to niezwykła przyjemność. Kapłani , którzy są niesamowicie życzliwi , podpowiadają podczas uroczystości gdzie należy stanąć ,żeby zrobić dobre zdjęcie , przesuwają się ,żeby nie zasłaniać Pary Młodej wręcz nawet ciągną za rękaw ,żeby podchodzić bliżej i się nie krępować bo przecież młodzi muszą  mieć piękne zdjęcia :) . Chór który śpiewem wypełnia wnętrze świątyni aż przechodzą dreszcze … :) . Zapraszam do oglądania zdjęć:

 

 

 

 

 

 

Wielkimi krokami zbliża się okres studniówek. Na pewno warto uwiecznić takie wydarzenie na fotografiach. Dlatego stworzyliśmy profesjonalny zespół zajmujący się fotografowaniem tego rodzaju uroczystości. Nasze doświadczenie w wykonywaniu reportaży fotograficznych gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia i uchwycone piękne chwilę z Balu Maturalnego. Jeżeli jesteście zainteresowanie naszą ofertą zapraszamy na www.studniowka.info.

 

Agnieszka i Łukasz składali sobie przysięgę w  Lubelskiej Archikatedrze . Ślub był bardzo uroczysty  , wesele meeega wesołe ;)  a sesja przeciągnęła się do zachodu słońca. Makijaż ślubny a także na sesję wykonała Eliza Wawryniuk , której bardzo dziękuję i serdecznie polecam . Słowa uznania należą się również mojej „nowej” asystentce Karolinie ;)  za ogromne zaangażowanie. Karolina to moja córka ;) która stała po kolana w wodzie ,żeby tylko doświetlić fotografowaną parę ;) .  Serdecznie zapraszam na kilkadziesiąt klatek z tej uroczystości.

 

 

 

 

 

Jeśli nie masz pomysłu na Prezent Ślubny dla swoich bliskich a chcesz się wyróżnić od innych gości nie dając banknotów w kopercie , zaproponuj im sesję ślubną. Napisz do mnie lub zadzwoń a ustalimy szczegóły. ZAPRASZAM